Művészeink

Batarita

koreográfus, rendező, táncos, mentor, oktató, jelmez-, fény- és díszlettervező, a BODY.RADICAL Nemzetközi Előadóművészeti Biennálé alapító igazgatója és művészeti vezetője

www.batarita.com

https://www.facebook.com/batarita.art

Hornyák István

dizájner, ruha- és jelmeztervező, supervizor

www.fashionline.hu/istvan_hornyak.htm

https://www.facebook.com/kaynrohfashion/

Kerek István

hegedűművész, zenész, zeneszerző, hangszerelő

https://port.hu/adatlap/szemely/kerek-istvan/person-155571

https://www.facebook.com/istvan.kerek.3551

XRC – Kovács Balázs

filozófus, hangművész, komputer zenész, zeneszerző, oktató

http://kbalazs.periszkopradio.hu/

https://www.facebook.com/kovacs.balazs.xrc

Pettendi Szabó Péter

fotóművész, fény- és látványtervező, film és videóművész, rövidfilmek operatőre és rendezője, nemzetközi fotós workshopok és találkozók vetzetője, egyetemi tanár

https://www.facebook.com/peter.pettendiszabo

Művészeink A KORÁBBI évekből

Feicht Zoltán
Ihaza Festus
M. Kecskés András
Gergye Krisztián
Fejes Kitty
Hucker Kata
Csere Zoltán
Illés Zsuzsa
Forgó Árpád
Págyi Judit
Kovács Emese
Perge Tímea
Trendl László

Pintér Gábor
Pétery Melinda
Tóth Tímea
Musitz Dóra
Fazekas Péter
Nagy Annamária
Erdős Zsuzsi
Kovács Dávid
Kalmár Ákos
Tulipán Máté
Sápi Ádám
Pap Réka
Gyulavári Ági

Meghívott Művészeink

Az Érintéspont Művészeti Alapítvány jelentős nemzetközi események, workshopok és koprodukciós alkotások szervezője, megrendezője és résztvevője,
melyekhez évről-évre számos, nemzetközileg elismert művészt és szakembert hív meg a Föld minden részéről.

2019

KARAS (Japán)
koprodukciós előadás a Batarita Társulattal, szóló

Basile DOGANIS (Franciaország)
elméleti előadás

WATANABE Kimiko (Japán)
elméleti előadás

JI Kyungmin (Korea)
előadás, tér-specifikus előadás

Goblin Party (Korea)
előadás, tér-specifikus előadás

IMAEDA Seina (Japán)
előadás, tér-specifikus előadás

Josh MARTIN (Kanada)
előadás, tér-specifikus előadás

OMORI Yoko (Japán)
előadás, tér-specifikus előadás

Elías Aguirre Imbernón (Spanyolország)
előadás, tér-specifikus előadás

XIAO Zhiren (Kína)
előadás, tér-specifikus előadás

OKUYAMA Barabas (japán)
előadás

2017

NAKAJIMA Natsu (Japán)
előadás, workshop

ONG Yong Lock (Hongkong)
előadás, tér-specifikus előadás, workshop

ISHII Tatsuro (Japán)
elméleti előadás

WATANABE Kimiko (Japán)
elméleti előadás

LIM Set Byeol (Korea)
előadás, tér-specifikus előadás

Greenmay (Hongkong)
előadás, tér-specifikus előadás

YIP Paul (Hongkong)
előadás, tér-specifikus előadás

WATANABE Haruka (Japán)
előadás, tér-specifikus előadás

SHIMOJIMA Reisa (Japán)
előadás, tér-specifikus előadás

2016

KAWASAKI Yoshihiro (Japán)
koprodukciós előadás a Batarita Társulattal

SHIN Eunju (Korea)
koprodukciós előadás a Batarita Társulattal

MASAYUKI Sumi (Japán)
koprodukciós előadás a Batarita Társulattal

Constanti GEORGESCU (Románia)
filmvágás

2015

KOMINAMI Yuko (Japán)
előadás, tér-specifikus előadás, workshop

Tomas TELLO (Peru)
előadás, tér-specifikus előadás

KIM Boram (Korea)
workshop

Ambiguous Dance Company (Korea)
előadás, tér-specifikus előadás

PYO Sangman (Korea)
koprodukció táncosként a Batarita Társulattal, előadás, filmszerep

Constantin GEORGESCU (Románia)
filmforgatás, vágás

Andrea Costanzo MARTINI (Olaszország-Izrael)
előadás

Valentin TSZIN (Oroszország)
előadás, tér-specifikus előadás

LIU Wei (Kína)
előadás, tér-specifikus előadás

HE Liping (Kína)
előadás, tér-specifikus előadás

Tanta Group (Kína)
előadás

GAO Yuan (Kína)
tér-specifikus előadás

Esme WANG XIAOZHOU (Kína)
tér-specifikus előadás

KUROSU Ikumi (Japán)
előadás

KATORI Naoto (Japán)
előadás

2014

KIM Yun Jang (Korea)
koprodukciós előadás a Batarita Társulattal, szóló

Gabriela CUEVAS ABITIA (Mexikó)
koprodukciós előadás a Batarita Társulattal, szóló

Sonoko PROW (Thaiföld)
koprodukciós előadás a Batarita Társulattal, szóló

KARAS (Japán)
koprodukciós előadás a Batarita Társulattal, szóló

MUROBUSHI Ko (Japan)
workshop

2013

MUROBUSHI Ko (Japán)
előadás,  workshop

BATIK (Japán)
előadás

MEGURO Daiji (Japán)
koprodukciós előadás a Batarita Társulattal, workshop

KOMATSU Tohru (Japán)
előadás

Lola LINCE (Mexikó)
előadás

Adedayo M. LIADI (Nigéria)
koprodukciós előadás a Batarita Társulattal, workshop, szóló   

Constantin GEORGESCU (Románia)
koprodukciós előadás a Batarita Társulattal, workshop, szóló   

Shang-Jen YUAN (Taiwan)
koprodukciós előadás a Batarita Társulattal, szóló

2012

MUROBUSHI Ko (Japán)
workshop

Ken MAI (Japán)
koprodukciós előadás a Batarita Társulattal, workshop

2011

MUROBUSHI Ko (Japán)
koprodukciós előadás a Batarita Társulattal, workshop, szóló   

OHNO Yoshito (Japán) 
koprodukciós előadás a Batarita Társulattal, szóló   

KASAI Akira Co. (Japán)
workshop, előadás

Yumiko YOSHIOKA (Japán)
workshop, előadás

ISHIMOTO Kae (Japán)
előadás

MORISHITA Takashi (Japán)
elméleti előadás

2009

TAKAI Tomiko (Japán)
előadás

MUROBUSHI Ko (Japán)
előadás, workshop

OHNO Yoshito (Japán)
koprodukciós előadás a Batarita Társulattal, szóló   

Bernardo MONTET (Franciaország)
előadás

UESUGI Mitsuyo (Japán)
előadás

Takatzu Kagura Company (Japán)
előadás

SEKINO Hideo (Japán)
koprodukciós előadás a Batarita Társulattal

Sonoko PROW (Thaiföld)
előadás

Paul IBEY (Kanada)
előadás

Michael HAERDTER (Németország)
elméleti előadás

MORISHITA Takashi (Japán)
elméleti előadás

Érintéspont Művészeti
Alapítvány